O firmie

Poszukujesz domków holenderskich (domków angielskich) nowych lub używanych z gwarancją 100% sprawności i bezpieczeństwa?

Postaw na doświadczenie oraz wysoki standard świadczonych usług. Działalność w zakresie sprzedaży nowych i używanych domków mobilnych prowadzimy wiele lat, mając na uwadze interes klienta. Uwzględniamy potrzeby i oczekiwania każdego, komu zależy na zapewniających dach nad głową i komfortowych domkach w atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy liderem, jeśli chodzi o wybór domków mobilnych letniskowych oraz całorocznych - oferujemy największy asortyment obiektów nowych i używanych o różnej powierzchni i różnym standardzie. Na naszym placu znajduje się ok. 100 wersji domków holenderskich - o różnym metrażu i standardzie, także dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność 100% satysfakcji. Zamawiane domki są szczegółowo sprawdzane przed wyjazdem do klientów, dzięki czemu nadają się do natychmiastowego zamieszkania. Posiadają niezbędne instalacje (elektryczną, gazową, wodociągową) oraz umeblowanie.

Wszystkie domki holenderskie (angielskie) - nowe i używane - dostępne są na placu Nuna k. Nasielska, niedaleko Warszawy i Skierniewic.

 

Jeżeli interesują Cię tanie domki holenderskie, już teraz zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Postaw na wieloletnie doświadczenie i dołącz do grona zadowolonych klientów.